Porträtt

Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERADE KONSTNÄR (1700-tal): Damporträtt, olja på duk, ca 45 x 35 cm

Dubblerad, retuscher, skador

332912

2015-10-07