Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MILITARIA, bestående av: 3 epåletter, bajonett, 2 hölster,
PROVENIENS: Generallöjtnant och försvarsattaché Fale Faleson Burman (1903-1973)
Slitage
332913
2015-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här