Tallrikar sannlikt Samson

Tallrikar sannlikt Samson
Tallrikar sannlikt Samson
Tallrikar sannlikt Samson
Tallrikar sannlikt Samson

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TALLRIKAR, 22 st, porslin, sannolikt Frankrike Samson, 1900-tal, dekor av tupp och blommor, diameter ca 24 cm

Någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma, 2 tallrikar med nagg medföljer

332927

2015-10-07