Omega Armbandsur

Omega Armbandsur
Omega Armbandsur
Omega Armbandsur
Omega Armbandsur
Omega Armbandsur
Omega Armbandsur
Omega Armbandsur
Omega Armbandsur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OMEGA, stål, armbandsur, Geneve, 1970-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, fixoflexarmband, diameter ca 35 mm

Glas och tavla med slitage

332931

2015-10-07