Ljusplåtar och askkoppar

Ljusplåtar och askkoppar
Ljusplåtar och askkoppar
Ljusplåtar och askkoppar
Ljusplåtar och askkoppar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSPLÅTAR, ASKFAT, 1 par, mässing resp. koppar, 1800-tal, mössplåtar monterade som vägglampetter, askkoppar i form av hat, ljusplåtarnas höjd ca 27 cm

Smärre slitage/skador

332952

2015-10-07