Isaac Grünewald färglitografi

Isaac Grünewald färglitografi
Isaac Grünewald färglitografi
Isaac Grünewald färglitografi
Isaac Grünewald färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Sigrid på stranden i Alassio, signerad Grünewald, färglitografi, 31x40 cm

Gulnad

332958

2015-10-09