Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, sengustavianskt stil, omkring 1900, fanérad med mahogny, 2 lådor, höjd ca76, 88 x 47 cm
Lister saknas, skador, slitage
332966
2015-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här