Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, sengustavianskt stil, omkring 1900, fanérad med mahogny, 2 lådor, höjd ca76, 88 x 47 cm

Lister saknas, skador, slitage

332966

2015-10-09