Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANTONIO CLAVÉ (Spanien, 1913-2005), En Noir et Vert, 1974, signerad Clavé, 25/75 färgetsning/akvatint med carborundum och collage, bladstorlek 76x56,5 cm
LITTERATUR: Passeron 341
332969
2015-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här