Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BARBRO NILSSON, matta, "Salerno brun", formgiven för Märta Måås-Fjetterström 1948, röllakan, 177 x 122 cm, signerad BN AB MMFt
Fransarna med smärre skador
332974
2015-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här