Barbro Nilsson

Barbro Nilsson
Barbro Nilsson
Barbro Nilsson
Barbro Nilsson
Barbro Nilsson
Barbro Nilsson

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BARBRO NILSSON, matta, "Salerno brun", formgiven för Märta Måås-Fjetterström 1948, röllakan, 177 x 122 cm, signerad BN AB MMFt

Fransarna med smärre skador

332974

2015-10-17