Theodor Fahrner armband sterlingsilver markasiter
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 800 SEK
THEODOR FAHRNER, armband, sterlingsilver, dekor med markasiter och förgylld baksida, Tyskland 1930-tal, stämplat original Fahrner 925, längd 18,5 cm, vikt ca 37 g
En markasit saknas, förgyllning med visst slitage
332988
2015-10-10