Gösta Almgren bemålad gips

Gösta Almgren bemålad gips
Gösta Almgren bemålad gips
Gösta Almgren bemålad gips
Gösta Almgren bemålad gips
Gösta Almgren bemålad gips
Gösta Almgren bemålad gips

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA ALMGREN (1888-1954): Kvinnohuvud, signerad och daterad Gösta Almgren 1937, bemålad gips, total höjd med sockel ca 36 cm

Smärre skador

332996

2015-10-09