Matbord i engelsk stil
2015-10-14
333003
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATBORD med iläggsskiva, England, 1900-tal, imiterande lådor i sargen, höjd 73, diameter 135, iläggsskivan 50 cm, totallängd 185 cm
Skador