Matbord i engelsk stil

Matbord i engelsk stil
Matbord i engelsk stil
Matbord i engelsk stil
Matbord i engelsk stil
Matbord i engelsk stil
Matbord i engelsk stil
Matbord i engelsk stil
Matbord i engelsk stil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD med iläggsskiva, England, 1900-tal, imiterande lådor i sargen, höjd 73, diameter 135, iläggsskivan 50 cm, totallängd 185 cm

Skador

333003

2015-10-14