Kaffe- och teskedar silver

Kaffe- och teskedar silver
Kaffe- och teskedar silver
Kaffe- och teskedar silver
Kaffe- och teskedar silver
Kaffe- och teskedar silver
Kaffe- och teskedar silver
Kaffe- och teskedar silver
Kaffe- och teskedar silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFE- och TESKEDAR, 27 st., silver, 17/1800-tal, vikt ca 347 g

Visas på Geijersgatan 14 I Göteborg

Åldersrelaterat slitage

333015

2015-10-15