Akvarell

Akvarell
Akvarell
Akvarell
Akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALFRED BERGSTRÖM (1869-1930): Ros, Till Sara,
signerad och daterad Alf. Bergström, 19/?-24?, akvarell12,5 x 16 cm

Slitage, tejpad runt om, skador

333026

2015-10-09