Kandelabrar nyrenässans

Kandelabrar nyrenässans
Kandelabrar nyrenässans
Kandelabrar nyrenässans
Kandelabrar nyrenässans
Kandelabrar nyrenässans
Kandelabrar nyrenässans

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800-tal, nyrenässans, för 4 ljus vardera, behängda med olikslipade prismor, förgyllda, höjd 59 cm

Sliten förgyllning

333028

2015-10-09