Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RELIEF / SKULPTUR, vit sten, relief av par, omkring 1900, höjd ca 28 cm
Top med skador, slitage, smutsig
333035
2015-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här