Skrivbord 1900-talets början

Skrivbord 1900-talets början
Skrivbord 1900-talets början
Skrivbord 1900-talets början
Skrivbord 1900-talets början
Skrivbord 1900-talets början
Skrivbord 1900-talets början

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets början, furu, patinerade metallbeslag i jugend, höjd 75, 126x64 cm

Nyckel saknas, bruksslitage, sprickor

333041

2015-10-09