Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets början, furu, patinerade metallbeslag i jugend, höjd 75, 126x64 cm
Nyckel saknas, bruksslitage, sprickor
333041
2015-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här