Reliefer 2 st

Reliefer 2 st
Reliefer 2 st
Reliefer 2 st
Reliefer 2 st
Reliefer 2 st
Reliefer 2 st

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

RELIFER, 2 st, föreställande manliga figurscener, oidentifierad konstnär, signerad och daterade Ekgren, -37 rest -38, gips, ca 49 x 35 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, smärre skador

333042

2015-10-09