Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
RELIFER, 2 st, föreställande manliga figurscener, oidentifierad konstnär, signerad och daterade Ekgren, -37 rest -38, gips, ca 49 x 35 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, smärre skador
333042
2015-10-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner