Eddie Figge blandteknik

Eddie Figge blandteknik
Eddie Figge blandteknik

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

EDDIE FIGGE (1904-2003): Abstrakt komposition, krita och blyerts på papper, med metallaplikation, signerad och daterad Eddie Figge 82, ca 33 x 41 cm

333067

2015-10-09