Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
EDDIE FIGGE (1904-2003): Abstrakt komposition, krita och blyerts på papper, med metallaplikation, signerad och daterad Eddie Figge 82, ca 33 x 41 cm
333067
2015-10-09