Hugo Carlberg olja

Hugo Carlberg olja
Hugo Carlberg olja
Hugo Carlberg olja
Hugo Carlberg olja
Hugo Carlberg olja
Hugo Carlberg olja

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HUGO CARLBERG (1880-1943), Vårlandskap, signerad och daterad Hugo Carlberg 1913, olja på duk, 76x91 cm

333078

2015-10-11