Evert Lundqvist etsning

Evert Lundqvist etsning
Evert Lundqvist etsning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EVERT LUNDQVIST (1904-1994), trädet, signerad Evert Lundqvist 15/50, etsning, 36 x 32 cm

333081

2015-10-09