Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK OLSON (1901-1986), "Hommage a Fernand Léger, signerad och daterad Erik Olson 1967, 96/100, färglitografi uppklistrad på kartong, ca 44 x 60 cm
Något gulnade marginaler
333085
2015-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här