Erik Olson litografi

Erik Olson litografi
Erik Olson litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ERIK OLSON (1901-1986), "Hommage a Fernand Léger, signerad och daterad Erik Olson 1967, 96/100, färglitografi uppklistrad på kartong, ca 44 x 60 cm

Kuntoraportti

Något gulnade marginaler

333085

Päivämäärä:

2015-10-09