Henry Moore etsning

Henry Moore etsning
Henry Moore etsning
Henry Moore etsning
Henry Moore etsning

Klubbat för:

5 800 SEK

6 000 SEK

HENRY MOORE (1898-1986), kvinnofigur, etsning, signerad Moore, numrerad 25/25, 14,5 x 19,5 cm

333093

2015-10-09