Färglitografi
2015-10-09
333104
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ANTONI TAPIES (Spanien, 1923-2012), Qui parle plus haut que nos lévres, signerad och numrerad Antoni Tapies 99/500, färglitografi, 56 x 76 cm
LITTERATUR: Galfetti 398