Ytterfoder

Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YTTERFODER, majolika, 1800-talets slut, dekor av djur och blommor, höjd ca 23, innermått 17,5 x 18 cm

Smärre glasyrskada, slitage

333111

2015-10-09