Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 2-delat, 1800-talets första hälft, vitrinöverdel med spröjsade dörrar, mässingsbeslag, underdel med lådor samt snedklaff med bakomliggande inredning i form av mindre lådor, höjd ca 195, 106 x 55 cm

Senare bemålat samt omarbetat, sprickor, slitage, ett glas trasigt, list saknas

333127

2015-10-09