Anatolij Lvovic Kaplan litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANATOLIJ LVAVIC KAPLAN (1902-1980), uppvakning, litografi, signerad, 57 x 40 cm

333129

2015-10-09