Anders Österlin färglitografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS ÖSTERLIN (1926-2011): (2), komposition, färglitografier, signerade Anders Österlin, numrerade 8/300, bildyta ca 27x20 cm

333130

2015-10-20