Glasservis
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 800 SEK
GLASSERVIS, 23 dlr, slipat glas, 1900-talets första hälft, bestående av: 4 karaffer, 6 uppläggningsfat, skålar och tumbler samt 13 vitvinsglas med grön kuppa
Nagg, proppar saknas, ett vitvinsglas med nagg medföljer
333131
2015-10-09