Gipsfigur

Gipsfigur
Gipsfigur
Gipsfigur
Gipsfigur
Gipsfigur
Gipsfigur
Gipsfigur
Gipsfigur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHRISTIAN ERIKSSON (1858-1935): Elof - stående liten gosse, signerad och daterad Chr. Eriksson Arcueil 1901, gips, höjd 20, med träsockel 24 cm

Skador, limmat huvud och sockel

333158

2015-10-09