Carouschka Streijffert

Carouschka Streijffert
Carouschka Streijffert
Carouschka Streijffert
Carouschka Streijffert

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CAROUSCHKA STREIJFFERT (samtida), Måltiden, blandteknik, signerad och daterad Carouschka 1990, 74 x 105 cm

333168

2015-10-09