Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, rokokostil, 1800-talets slut, Frankrike, förgylld mässing, höjd ca 29 cm

Slitage, nyckel saknas

333173

2015-10-09