Tallrikar 3 st
2015-10-09
333174
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 3 st., fajans, 1 st 1700-tal, 2 st 1900-tal, diameter 23-25 cm
Smärre slitage och nagg