Turkisk matta med osmanskt emblem

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA, turkisk med osmanskt emblem, old/semiantik, 158x134 cm

Skador, lagningar, något reducerade kortsidor, pålimmat band på baksidan

333188

2015-10-18