Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ORIENTMATTA, turkisk med osmanskt emblem, old/semiantik, 158x134 cm
Skador, lagningar, något reducerade kortsidor, pålimmat band på baksidan
333188
2015-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här