Edvin Öhrström gjuten glasskulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EDVIN ÖHRSTRÖM, delar till obelisken på Sergelstorg, skulptur, ett par, glas, Lindshammar, signerad, daterad 1970, höjd15,5, längd 12 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

En med nagg

333191

2015-10-12