Einar Jolin akvarell
Closed
2015-10-10
333214
| Sold for | 26 000 SEK |
| Estimate | 12 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Stockholmsmotiv, akvarell, signerad och daterad Einar Jolin maj 1929, 24,5x34 cm