Einar Jolin akvarell

Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Stockholmsmotiv, akvarell, signerad och daterad Einar Jolin maj 1929, 24,5x34 cm

333214

2015-10-10