Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets början, Karl Johan-stil, betsad björk, benavslut i mässing, dekor av klot och festonger, höjd ca 85, 70x57 cm

En sits med skador, smärre slitage

333222

2015-10-10