Ardy Strüwer

Ardy Strüwer
Ardy Strüwer
Ardy Strüwer
Ardy Strüwer

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): "Mattresse dámour", signerad Ardy Strüwer, daterad atergo Paris 1981, gouache, ca 19x25 cm

333230

2015-10-10