Wilhelm von Gegerfeldt

Wilhelm von Gegerfeldt
Wilhelm von Gegerfeldt
Wilhelm von Gegerfeldt
Wilhelm von Gegerfeldt
Wilhelm von Gegerfeldt
Wilhelm von Gegerfeldt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WILHELM VON GEGERFELDT (1844-1920): Gårdsmotiv, signerad, intygad av sterbhuset a tergo, olja på duk, ca 33x52 cm

333233

2015-10-10