Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS BELIN (född 1936): Duva med hjärta, signerad Hans Belin, av konstnären egentillverkad ram, olja på pannå, ca 31x42 cm
333240
2015-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här