Carsten Regild blandteknik

Carsten Regild blandteknik
Carsten Regild blandteknik
Carsten Regild blandteknik
Carsten Regild blandteknik

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARSTEN REGILD (1941-1992): "Omvändelse", signerad och daterad C. Regild -86, blandteknik och assemblage på papper uppfodrad på pannå, ca 25,5x36 cm

333241

2015-10-10