Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUMME ÅKERMARK (1847-1927): Landskap med fabrik, signerad och daterad Åkermark 1886, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 37x22 cm
Ytskador, färgfläck
333250
2015-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här