Gumme Åkermark oljemålning

Gumme Åkermark oljemålning
Gumme Åkermark oljemålning
Gumme Åkermark oljemålning
Gumme Åkermark oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUMME ÅKERMARK (1847-1927): Landskap med fabrik, signerad och daterad Åkermark 1886, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 37x22 cm

Ytskador, färgfläck

333250

2015-10-10