John Broberg

John Broberg
John Broberg
John Broberg
John Broberg
John Broberg
John Broberg

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN BROBERG (1892-1979): Interiör med frukter, signerad och daterad John Broberg 1914, olja på duk, ca 61x46 cm

Färgbortfall

333253

2015-10-10