Arbetslampa Asea

Arbetslampa Asea
Arbetslampa Asea
Arbetslampa Asea
Arbetslampa Asea

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARBETSLAMPA, Asea, 1950-60-tal, ledad, plåtskärm, längd ca 110 cm

Smärre skador

333261

2015-10-17