Ragnar von Holten collage

Ragnar von Holten collage
Ragnar von Holten collage
Ragnar von Holten collage
Ragnar von Holten collage

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

RAGNAR VON HOLTEN (1934-2009): Surrealistisk komposition, signerad och daterad RvHolten 76, collage, ca 20x19 cm

333266

2015-10-10