Glasservisdelar Kosta Odelberg Junior
Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KOSTA, servisglas, 10 dlr, "Odelberg Junior", 1900-tal, slipad och graverad dekor av fasetter och romber samt förgylld dekor, bestående av: 6 rödvinsglas, 4 vitvinsglas
Zustandsbeschreibung
2 skadade vitvinsglas medföljer
333272
2015-10-10