Maurice Moberg oljemålning

Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MAURICE MOBERG (född 1923): Motiv från Djurgården, signerad Moberg 1954, olja på pannå, ca 26x29 cm

333278

2015-10-10